spřátelené weby:       Ilustrace   |   Loutky   |   Soustružení dřeva
Petr SKÁCEL, Vančurova 5, Olomouc, telefon 604222205, email: grafikajinak@seznam.cz 

SOUSTŘEDĚNÍ DĚTSKÉHO ODDÍLU

Akce je určena pro členy dětského lukostřeleckého oddílu UP Olomouc.


Místo konání: Kladky u Konice 122 (parkoviště nad kostelem, dům nad značkou zákaz vjezdu traktorům)
Termín konání: 27.-28. 5. 2017
Cena: 450Kč
kontakt na organizátory:
Petr Skácel, grafikajinak@seznam.cz, tel: 604 222 205

Přihlášky odevzdejte nejpozději do 14/5/2017 Verče nebo na email grafikajinak@seznam.cz. Platba v hotovosti (nejpozději v týdnu před akcí na tréningu).

Přihláška je k dispozici na střelnici nebo ke stažení ZDE.


Doprava:

Rodiče přivezou v sobotu děti přímo na místo akce v čase 8:00-9:00. Vyzvednutí dětí proběhne opět v Kladkách (v neděli 16:00-17:00 hod). Prosím rodiče o informaci, zda mohou dovézt na místo konání nějaký erární materiál (terčovnice, luky...). Na spolujízdě dětí se prosím domluvte sami mezi sebou.

Strava:

Oběd společný v místní restauraci. Snídaně, svačiny a večeře společné z nakoupených zásob. Pitný režim zajištěn, vhodná vlastní nádoba na nápoje (uzaviratelná). Prosíme rodiče o informaci o případných stravovacích omezeních dítěte. Nedávejte dětem zbytečně jídlo navíc, nebudeme to mít pod kontrolou.

Ubytování:

Ve zděné budově s možností vytápění. V objektu je 14 lůžek. Děti budou spát ve vlastních spacácích (případně zapůjčíme, vyřešíme). Při vyšším počtu přihlášených osob vlastní karimatka vhodná.

Cena:

Cena za akci: 450,-

V ceně je kalkulováno: ubytování (příspěvek na energie) 50Kč, snídaně+večeře+2xsvačina 100Kč, oběd v restauraci 2*65Kč, zapůjčení lukovybavení/terčů 100Kč, drobný materiál 70Kč. Instruktoři se účastní akce bez nároku na odměnu :).

Vybavení:

Vše, mimo lukovybavení, v jednom zavazadle. Při balení vybírejte oblečení, které děti mohou zašpinit (budeme na louce v lese...). Nebalte jim zbytečně s sebou nic hodnotného (mobil...).

Spacák, věci na spaní, tenisky, přezůvky, hyg.potřeby, tričko, spodní prádlo, ponožky,tepláky mikina, bunda, pokrývku hlavy, ručník, luk, šípy, chrániče toulec, šátek, blok + propiska, Doporučené: karimatka, opalovací krém, sluneční brýle, repelent, láhev na pití, boty do mokra???

(..) přístupy na stránku:   
© 2012 by Petr Skácel - Grafikajinak, email: grafikajinak@seznam.cz